BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Patikslintas Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ projektų finansavimas

Data

2014 01 17

Įvertinimas
0

Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos pateiktam siūlymui perskirstyti lėšas tarp tam tikrų Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, priemonių.

Atlikti patikslinimai, siekiant, kad  jau paskirstytos atskirų priemonių projektams lėšos atitiktų priemonių vertes, nustatytas Ekonomikos augimo veiksmų programos priede.

Ekonomikos augimo veiksmų programos prioritetą „Informacinė visuomenė visiems“ sudaro 16 priemonių, kurių lėšomis įgyvendinami informacinės visuomenės plėtros projektai, skirti plėtoti plačiajuosčius elektroninių ryšių tinklus kaimiškosiose Lietuvos vietovėse, diegti vartotojams aktualias viešąsias elektronines paslaugas, kurti elektroninės sveikatos paslaugas, diegti elektroninės demokratijos sprendimus, plėtoti lietuvių kalbos ir kultūros informacinėje visuomenė paslaugas ir kt.

Viešojo sektoriaus informacinės visuomenės projektams jau yra paskirstytos visos prioriteto “Informacinė visuomenė visiems” lėšos – 975 mln. Lt, iš viso 2007-2013 metų laikotarpiu buvo įgyvendinami 165 projektai, iš jų 60 jau yra baigti. Paskutinių šiame 2007-2013 metų struktūrinės paramos laikotarpyje finansuotinų projektų sutartys buvo sudarytos iki 2013 m. gruodžio 31 d., visi prioriteto projektai bus baigti įgyvendinti 2015 m.

Poreikis patikslinti tam tikrų priemonių vertes kilo dėl to, kad vienose priemonėse buvo pateikta daugiau, nei planuota, kokybiškų ir aukštą pridėtinę vertę turinčių projektų paraiškų, o kitose priemonėse, užbaigus įgyvendinti projektus, atsirado lėšų sutaupymai.

Siekiant užtikrinti spartų ir efektyvų ES struktūrinės paramos panaudojimą, priemonės „Pažangios elektroninės paslaugos“ projektams buvo paskirstyta didesnė lėšų suma, nei planuota, atsižvelgiant į kitose priemonėse esamus ir numatomus lėšų sutaupymus.

 

Duomenų šaltinis: Susisiekimo ministerija