BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Paskubėkite registruotis į konferenciją „ICT 2013: Creat Connect Grow“!

Data

2013 10 04

Įvertinimas
0

Likus mėnesiui iki lapkričio 6-8 d. Vilniuje vyksiančios konferencijos „ICT 2013: Creat Connect Grow“, į ją jau užsiregistravo daugiau kaip 3500 dalyvių iš įvairių pasaulio valstybių. Tad norintieji dalyvauti šioje konferencijoje turėtų paskubėti ir registruotis.

Numatoma, kad konferencijoje „ICT 2013“ susitiks daugiau kaip 4000 tyrėjų, inovatorių, verslininkų, pramonės atstovų, politikų ir jaunimo. Pagrindinis renginio akcentas – naujoji Europos Sąjungos „Horizon 2020“ programa, skirta tyrimų ir inovacijų  finansavimui 2014-2020 m. perspektyvoje.

Konferenciją atidarys Europos Komisijos viceprezidentė Neelie Kroes ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Konferencijos pranešėjai aptars labai platų IRT temų spektrą: debesų kompiuterija, plačiajuostis internetas, IRT infrasrtruktūros, IRT įgūdžiai, kibernetinis saugumas, ilgalaikė ateities vizija ir kt. Konferencijos metu vyks tris paralelinės tematinės sesijos, apimančios tris skirtingas IRT tyrimų kryptis: IRT mokslo pažangai, IRT pramonės lyderystei ir IRT visuomenės iššūkiams. Konferencijos metu taip pat veiks pažangių ir inovatyvių IRT projektų bei bendrovių paroda, tinklų mezgimo sesijos ir  verslumo bei investavimo forumas.

Daugiau apie konferencija. http://ec.europa.eu/digital-agenda/en/ict-2013

Užsiregistruoti galite čia. http://ec.europa.eu/digital-agenda/events/cf/ict2013/register.cfm

Šaltinis: Europos Komisija