Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pasitikite atsinaujinusią Prisijungusi.lt svetainę!

Data

2015 01 02

Įvertinimas
0

Šie 2015-ieji bus svarbūs metai: vartotojus pasitiks kaip niekada daug naujų, inovatyvių, patogių paslaugų, gyventojams ir organizacijoms teikiamų internetu ar mobiliaisiais įrenginiais.

Apie visas įdomiausias ir naudingiausias elektronines paslaugas, sukurtas Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšomis, nedelsdami pranešime Prisijungusi.lt svetainėje, taip pat atnaujintoje ir bendruomeniškoje socialinio tinklo Facebook paskyroje. Čia vyks diskusijos apie e. valdžios paslaugas ir rinkos naujienas, taip pat konkursai, kuriuose galėsite laimėti stilingų Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos įsteigtų prizų.

Kartu norime pasidžiaugti, kad valdžios e. paslaugų, kurios kuriamos ES lėšomis, auditorija Lietuvoje toliau aktyviai plečiasi. Turime ne tik greičiausią interneto ryšį pasaulyje, bet ir palyginti jau didelę interneto vartotojų auditoriją, kurią labai paskatino greitas ir patogus interneto, ypač bevielio, ryšys.  Šiandien Lietuvoje internetu naudojasi jau 71% 16-74 metų amžiaus gyventojų.

Naujausi tyrimai rodo, kad 2014 m. gale valstybės institucijų svetainėse lankėsi 32% gyventojų (45% interneto vartotojų). Šis rodiklis, lyginant su 2013 m. atliktų tyrimų rezultatais, yra išaugęs 5 proc. punktais.

Pagrindinės priežastys, dėl kurių gyventojai lankosi valstybės institucijų interneto svetainėse:
•    ieško bendros informacijos apie instituciją, jos veiklą (49%)
•    pildo elektronines deklaracijas, įvairių prašymų formas (46%)
•    ieško informacijos apie institucijos teikiamas paslaugas ir jų gavimo tvarką (36%)
•    ieško darbuotojų, jų kontaktinės informacijos (33%)
•    siunčiasi įvairius prašymus, formas skirtas pildyti popieriuje (18%)

Laimingų ir įdomių jums 2015-ųjų. Iki greitų susitikimų internete!

Prisijungusi.lt komanda