Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pasaulinė ITT rinka stabilizuojasi

Data

2002 11 25

Įvertinimas
0
Rinkos tyrimų bendrovės IDC duomenimis, pasaulio informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) rinka 2003 metais turėtų augti daugiau nei 5 proc.

Tyrime pastebima, kad šiais metais ITT rinka pirmą kartą per 20 pastarųjų metų augo tik 2,3 proc., kai tuo tarpu iki šiol metinis augimas pasaulyje sudarė 12 proc.

Rinkos tyrimų bendrovė tikisi, kad jau 2003 metais informacinėms technologijoms ir telekomunikacijoms pasaulyje ir vėl bus išleidžiama daugiau lėšų, todėl ši rinka palengva turėtų atsigauti ir per metus turėtų išaugti 5,8 proc.

Taip pat pažymima, kad prognozuojamas pasaulinės ITT rinkos atsigavimas nėra toks optimistiškas kaip tai buvo bandoma pateikti anksčiau. IDC savo prognozes motyvuoja tuo, kad programinės įrangos pardavimai ir toliau nedžiugins, o techninės įrangos kainų mažėjimas ir aštri konkurencija leis jos gamintojams sulaukti didesnių pelnų. Paslaugų sektoriaus augimą ribos stambių projektų trūkumas.

Informaciniame pranešime teigiama, kad 2003 metais išlaidos į IT augs JAV ir Japonijoje apie 4,4 proc, Europoje – 5,4 proc., o Pietų Amerikoje sudarys 8,7 proc.

Šaltinis: Nua Internet Surveys, IVPK