BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Parengta Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 metų programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“ vertinimo kriterijų reikšmių pokyčių 2018 m. įvertinimo ataskaita

Data

2019 02 05

Įvertinimas
1
psi_from_website_001_40922_13.jpg

Veiksminga, integracinė ir novatoriška skaitmeninė ekonomika gali transformuoti verslą ir visuomenę, joje gali būti kuriami geresni produktai ir paslaugos, naudojantis naujais ir veiksmingesniais procesais bei informacinėmis ir ryšių technologijomis. Pagrindinis dokumentas, apibrėžiantis Lietuvos strategiją skaitmeninės ekonomikos srityje yra Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 metų programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“, patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 12 d. nutarimu Nr. 244  (toliau  - Programa). Programos paskirtis – nustatyti informacinės visuomenės plėtros tikslus ir uždavinius, kad būtų kuo daugiau ir saugiai naudojamasi informacinių ir ryšių technologijų (IRT) teikiamomis galimybėmis. Strateginis Programos tikslas – naudojantis  IRT teikiamomis galimybėmis pagerinti Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybę bei didinti įmonių veiklos produktyvumą.

Vykdydamas Programoje nustatytas funkcijas, Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) surinko ministerijų ir kitų valstybės institucijų, taip pat Lietuvos statistikos departamento, Ryšių reguliavimo tarnybos teikiamus duomenis, IVPK užsakymu atliktų tyrimų rezultatus ir parengė bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir investicijų ministerijai pateikė Programos vertinimo kriterijų reikšmių  2018 m. ataskaitą.

Su Programos 2018 m. ataskaita galite susipažinti čia.

Duomenų šaltinis: IVPK