BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Muitinei - ataskaitos internetu

Data

2004 12 01

Įvertinimas
0
Nuo trečiadienio Lietuvos bendrovės prekybos su Europos Sąjungos (ES) šalimis duomenis ("Intrastato" ataskaitas) muitinei gali teikti internetu.

Galimybė teikti "Intrastato" ataskaitas internetu atsirado patvirtinus Duomenų apie Lietuvos prekybą su ES valstybėmis ataskaitų pateikimo elektroniniu būdu taisykles, pranešė Muitinės departamentas.

Ūkio subjektas teisę "Intrastato" ataskaitas pateikti internetu įgyja pateikęs teritorinei muitinei, kurios veiklos zonoje yra įmonė, raštišką prašymą ir sudaręs sutartį.

Lietuvai įstojus į ES, Lietuvos užsienio prekybos duomenys padalyti į dvi dalis. Viena iš jų apima Lietuvos prekybos su ne ES šalimis duomenis ("Ekstrastatas"), kurių šaltinis ir toliau yra muitinės deklaracijos. Kita - duomenų surinkimo sistema iš įmonių, prekiaujančių su ES šalimis ("Intrastatas").

Šaltinis: ELTA