Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Mobiliojo ryšio skvarba Lietuvos regionuose 2003 m. II ketvirtį pasiekė 52 %

Data

2003 10 01

Įvertinimas
0

Lietuvoje birželio pabaigoje mobiliuoju ryšių naudojosi daugiau nei pusė – 52 % šalies gyventojų, rodo viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės "TNS Gallup" birželio mėnesį atliktas tyrimas.

 

Iš 60 Lietuvos savivaldybių didžiausia mobiliojo ryšio skvarba yra Vilniuje - mobiliuoju telefonu naudojasi 70,8 % sostinės gyventojų.

 

Mažiausia Lietuvoje mobiliojo ryšio skvarba yra Lazdijų rajone, kur mobiliuoju ryšiu naudojasi vos 13,2 % gyventojų.

 

Pagal mobiliojo ryšio skvarbą tarp šalies miestų po  Vilniaus rikiuojasi Palanga, Panevėžys, Šiauliai ir Klaipėda, po jų seka Elektrėnų savivaldybė, Alytus, Neringos savivaldybė, Mažeikių ir Utenos rajonų savivaldybės. Antras pagal gyventojų skaičių miestas Kaunas pagal mobiliojo ryšio skvarbą tėra vienuoliktas.

 

Iš penkių didžiausios skvarbos savivaldybių net 4 yra didžiausių Lietuvos miestų savivaldybės.

 

Pagal užimamą rinkos dalį beveik visose savivaldybėse pirmauja mobiliojo ryšio bendrovė „Omnitel“ - 28 iš 60 savivaldybių "Omnitel" rinkos dalis yra didesnė nei 60 %, o kai kur siekia ir 70-85 %.

 

Šaltinis: TNS Gallup, IVPK