BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Malda kompiuterio pagalba

Data

2001 12 04

Įvertinimas
1
Jėzuitų rengiamoje maldos interneto svetainėje „Sakrali erdvė“ kompiuteriu besinaudojantiems žmonės siūlomas 5-10 minučių kasdienis susikaupimas.

Nuo 1999 m. keliomis kalbomis rengiamoje „Sakralioje erdvėje“ apsilankė ir tokį maldos būdą išbandė beveik 3 milijonai “internautų”. Svetainė dažnai atnaujinama: kasdien keičiama trumpa Šventojo Rašto ištrauka, kas savaitę pasirodo naujas apmąstymui skirtas tekstas, rašoma išplatintame pranešime.

Galbūt mintis melstis sėdint prie kompiuterio gali pasirodyti keista, ypač jei šalia yra kitų žmonių ar trikdo triukšmas. Tačiau, anot svetainės kūrėjų, Dievas yra visur ir su Juo galima bendrauti net netikėčiausiomis aplinkybėmis.

Kaip teigiama pranešime, advento laikotarpiu atsinaujinusi „Sakrali erdvė“ norėtų padėti prieškalėdiniame šurmulyje susikurti savąją sakralią erdvę, tylos ir susikaupimo erdvę.