BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Likviduojamą Informacijos rinkmenų sąrašą pakeis Lietuvos atvirų duomenų portalas

Data

2021 07 13

Įvertinimas
5
Likviduojamą Informacijos rinkmenų sąrašą pakeis Lietuvos atvirų duomenų portalas.jpg

Informuojame, kad 2021 m. liepos 30 d. bus likviduotas Informacijos rinkmenų sąrašas. 

Visi duomenys iš Informacijos rinkmenų sąrašo bus perkelti į naujai sukurtą Lietuvos atvirų duomenų portalą. 

Lietuvos atvirų duomenų portalas (portalas) - tai nauja patogi informacinė sistema, suteikianti technologines priemones atvirų duomenų tiekėjams parengti ir publikuoti atvertų duomenų rinkinių metaduomenis ir duomenis. 

Portalas yra skirtas viešojo sektoriaus institucijoms ir verslui, kuris portale gali atlikti savo tvarkomų atvirų duomenų rinkinių inventorinimą, planuoti atvirų duomenų rengimą, formuoti duomenų rinkinių metaduomenis, panaudoti portale pateikiamus duomenų transformavimo įrankius ir suformuoti atvirų duomenų rinkinius publikavimui ir naudojimui. 

Taip pat portalas skirtas ir atvirų duomenų naudotojams, kurie jame gali lengvai ir patogiai rasti reikiamus atvirų duomenų rinkinius, teikti pastabas dėl jau publikuotų duomenų rinkinių papildymo ar tikslinimo, registruoti atvertinų duomenų poreikį, dalintis inovatyviais duomenų taikymo ir analizės sprendimais, teikti kitus pasiūlymus ir integruoti atvertus duomenis automatizuotu būdu per API.

Lietuvos atvirų duomenų portalą rasite adresu - https://data.gov.lt/

Jei kiltų klausimų, rašykite el. paštu [email protected]!