BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos muziejai atveria savo lobynus internete

Data

2015 01 15

Įvertinimas
0

Šimtai tūkstančių Lietuvos muziejuose saugomų eksponatų – jau kiekvieno mūsų namuose. Šalies muziejų eksponatai jau kurį laiką skaitmeninami, aprašomi ir keliami į interneto erdvę – Lietuvos internetinę muziejų informacinę sistemą www.limis.lt.
Šioje sistemoje rengiamos virtualios parodos, suteikiama galimybė užsakyti aukštos kokybės eksponatų nuotraukas, rezervuoti laiką ekskursijai į pasirinktą muziejų.

Iki šiol didžioji dalis šių eksponatų nuo plačiosios auditorijos akių slėpėsi muziejų fonduose.

LIMIS – tai Lietuvos integrali muziejų informacinė sistema, kurios pagalba galima kurti bendrą nacionalinį kultūros paveldo skaitmeninį turinį, perkeliant į skaitmeninę formą informaciją apie unikalius ir vertingus kultūros paveldo objektus, meno ir literatūros kūrinius, informaciją apie svarbiausius istorijos ir visuomenės reiškinius, kaupti, saugoti šią informaciją ir pristatyti ją visuomenei elektroninėje erdvėje.

Projektas įgyvendinamas Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo  ministerijos, lėšomis.

Duomenų šalitnis: IVPK