BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvoje įdiegta interneto turinio spartaus pateikimo techologija

Data

2001 12 17

Įvertinimas
0
Šiandien bendrovė “Baltnetos komunikacijos“ išplatino pranešimą apie tai, kad Lietuvoje pradėta teikti interneto turinio priartinimo paslauga, kuri vartotojams suteikia galimybę ypač didele sparta gauti informacijos iš gerai pasaulyje žinomų tinklalapių.

Tais atvejais kai šalies interneto vartotojai kreipiasi informacijos į “Akamai Technologies“ klientų tinklalapius, ji pateikiama iš Lietuvoje sumontuotų tarnybinių stočių, kuriose saugomos ir nuolat atnaujinamos pastarųjų kopijos.

Tarp paminėtinų interneto svetainių, iš kurių informaciją šalies vartotojai galės gauti tiesiog iš "Akamai Technologies" serverių įdiegtų Lietuvoje priklauso bendrovėms Yahoo!, CNN Interactive, Britannica.com, Icn., Apple, Adobe, EZShop, Lycos, washingtonpost.com, Reuters, NBC Internet, Symantec.

Įdomų tai, kad internete kreipiantis informacijos į minėtus tinklalapius “Akamai Technolgies“ serveriai identifikuoja geografinę užklausėjo padėtį ir automatiškai nykreipia į Lietuvoje saugomas informacijos šaltinių kopijas.

Akamai Technologies aptarnauja per 3 000 serverių įdiegtų daugiau nei 45 pasaulio valstybėse.