BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kvietimas į seminarą IRT etikos problemoms aptarti

Data

2009 01 15

Įvertinimas
0
Š.m. kovo 5-ą dieną Hamburge (Vokietija) organizuojamas seminaras "Etinės problemos informacijos ir ryšių technologijų (IRT) tyrimuose ir vystymęsi" (angl. Workshop on Ethical issues in Information and Communication Technology
(ICT) Research and Development).

Pagrindinis seminaro tikslas - aptarti etines problemas tyrimų ir inovacijų srityje. Gamtos moksluose etinė problematika yra aiškiai išreikšta, tačiau IRT srityje tai nėra taip akivaizdu, todėl nemažai projektinių pasiūlymų yra atmetami būtent dėl šių priežasčių.

Seminaro tikslinė grupė - dalyviai besidomintys etikos problemomis, ES fondų, programų koordinatoriai.

Seminare dalyviai bus supažindinti su etikos IRT srityje problemomis ir jos atpažinimu praktikoje. Seminaras padės mokslininkams ir kitiems partneriams tyrimų projektuose atpažinti etines problemas ir padės įveikti 7-osios Bendrosios Programos (FP7) ir kitų Tyrimų ir vystymosi (Research&Development) programų standartus.

Seminarą organizuoja TuTech Innovation , Hamburgo technologijų universiteto technologijų perdavimo institutas. Institutas specializuojasi siūlydamas paslaugas susijusias su dalyvavimu ES finansuojamose programose valstybiniams universitetams ir mažoms bei vidutinėms įmonėms.

Daugiau informacijos: http://tutech.de/euwork , kontaktinis asmuo: Mrs
Inge Meyer-Gaffke
  el.paštas  [email protected] .

Šaltinis: TuTech Innovation GmbH, IVPK