BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kvietimas dalyvauti konferencijoje „Informacinės ir žinių visuomenės plėtra: iššūkiai ir galimybės“

Data

2007 06 06

Įvertinimas
0
Š.m. birželio 21 d. Klaipėdoje įvyks konferencija „Informacinės ir žinių visuomenės plėtra: iššūkiai ir galimybės“, organizuojama Klaipėdos apskrities viršininko administracijos.

Informacinės ir žinių visuomenės plėtra yra vienas dabartinės Vyriausybės prioritetų. Ministro Pirmininko potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė pasiūlymams dėl sprendimų, kurie galėtų iš esmės paskatinti informacinės visuomenės plėtrą Lietuvoje ir padidinti valstybės institucijų gebėjimus įgyvendinti nacionalinę politiką informacinės visuomenės plėtros srityje. Klaipėdos apskrities viršininko administracija, atsiliepdama į Ministro Pirmininko kvietimą spartinti informacinės ir žinių visuomenės plėtros procesus Lietuvoje, rengia konferenciją valstybės, mokslo institucijoms, verslo įmonėms bei eiliniams piliečiams tokiomis aktualiomis temomis kaip informacinės visuomenės plėtros procesų sklaida, elektroninės valdžios projektų įgyvendinimas nacionaliniu, regioniniu bei vietos savivaldos lygmeniu.

Konferencijos organizatorius : Klaipėdos apskrities viršininko administracija.

Konferencijos partneriai : Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Klaipėdos universitetas.

Konferencijos data : š.m. birželio 21 d.

Konferencijos vieta : Klaipėdos universiteto auditorinio komplekso I auditorija (H. Manto 84,„Studlendas").

Konferencijos programą bei daugiau informacijos rasite čia .

Šaltinis: Klaipėdos apskrities viršininko administracija ir IVPK.