BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame visus aktyviai dalyvauti apklausoje dėl viešojo sektoriaus informacijos pakartotinio naudojimo kainodaros

Data

2009 01 12

Įvertinimas
0
Šiuo metu pagal „ePSIplus Thematic Network“ vykdoma apklausa dėl viešojo sektoriaus informacijos pakartotinio naudojimo sąlygų ir kainodaros Europos Sąjungoje.

Apklausos tikslas – sužinoti 2003/98/EB Direktyvos „Dėl viešojo sektoriaus informacijos pakartotinio naudojimo“ įgyvendinimo poveikį viešojo sektoriaus informacijos pakartotinio naudojimo sąlygoms ir kainodarai.

Apklausa suteikia galimybę visiems viešojo ir privataus sektorių suinteresuotiems asmenims pareikšti savo nuomonę ir pasidalinti savo patirtimi šioje srityje.

Maloniai kviečiame visus aktyviai dalyvauti šioje viešojoje apklausoje.
Užpildytą klausimyną (pridedamas Word formatu anglų k.,) prašome siųsti el. paštu [email protected]  iki 2009 m. sausio 26 d.

Klausimynas kitomis kalbomis (prancūzų, vokiečių, lenkų) ir apklausos preliminarūs rezultatai prieinami: http://www.epsiplus.net/events/thematic_meetings/financial_impact/financial_impact_meeting_3/psi_pricing_questionnaire

Šaltinis: ePSIplus Thematic Network