Kviečiame vietos bendruomenes dalyvauti įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva“

Data

2018 05 31

Įvertinimas
0
foto2.PNG

Kviečiame vietos bendruomenes dalyvauti naujame projekte „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” („Prisijungusi Lietuva“) ir tapti sėkmingai išmaniosiomis technologijomis besinaudojančia bendruomene. Tokia, kurios žmonės neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

Projekto metu vietos bendruomenės bus kviečiamos į įvairius renginius, kūrybines dirbtuves, konkursus, vyksiančius kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje. Dalyvavimas juose nemokamas.

Kviečiame Jus registruotis čia arba interneto svetainėje www.prisijungusi.lt iki 2018 m. birželio 30 d.

Projekte „Prisijungusi Lietuva“ gali dalyvauti Lietuvos bendruomenės, kurios nori mokytis, tobulėti, susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, registruotos Juridinių asmenų registre, lankosi netoliese esančioje bibliotekoje ir mėgsta dalyvauti renginiuose, bendrauti, kurti, laimėti prizų.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ bus įgyvendinamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami. Siekiant sėkmingai įgyvendinti projekto tikslą, bus pakviesta dalyvauti apie 750 vietos bendruomenių, sukurtas „skaitmeninių lyderių“ ir „e. skautų“ (savanorių) tinklas, vienysiantis ne mažiau kaip 2000 asmenų. Taip pat prie šio tinklo kviečiami prisijungti ir 1200 šalies bibliotekininkų, kurie konsultuoja gyventojus planuojamuose atnaujinti viešosiose interneto prieigos taškuose.

 Pagalbos dėl registracijos ar papildomos informacijos apie projektą maloniai prašome kreiptis į artimiausią biblioteką arba projekto „Prisijungusi Lietuva“ komandą, tel. +370 616 04549.

 Apie projektą „Prisijungusi Lietuva“

  • Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.
  • Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

                                  

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos  valstybės biudžeto lėšomis.