BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į virtualų renginį „GovTech Demo Day“

Data

2021 07 16

Įvertinimas
5
Kviečiame į virtualų renginį „GovTech Demo Day“.jpg

Liepos 27 d. kviečiame visus dalyvauti virtualiame renginyje „GovTech Demo Day“ ir išgirsti apie pasaulį keičiančius technologinius sprendimus, sukurtus Lietuvoje!  

 Renginio metu pristatysime skaitmeninių viešųjų paslaugų kokybės matavimo, tobulinimo ir naudojimo didinimo metodiką (angl. blueprint), kurią pasiremiant Agile projektų valdymo metodika parengė Informacinės visuomenės plėtros komitetas ir UAB Ernst & Young Baltic bei GovTech komandos vykusio GovTech akseleratoriaus metu. Pasiūlytas modelis, atsižvelgiant į naudotojų pateiktą grįžtamąjį ryšį bei surinktus ir apdorotus duomenis, padės nustatyti, kaip reikia paslaugas tobulinti tam, kad jos būtų patogesnės ir labiau pritaikytos vartotojų poreikiams. 

Prisijungę renginio dalyviai turės puikią galimybę ne tik susipažinti su naujausiais #GovTech iššūkio sprendimais, bet ir pasiklausyti įdomių diskusijų bei užduoti rūpimus klausimus! 
 
Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti:  dalyviųregistracija.