BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į nuotolinę konferenciją #PrisijungusiLietuva. Ar prisijungėme?

Data

2021 03 17

Įvertinimas
1
prisijungusLT.jpg

Šių metų kovo 19 d. projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ vykdytojai, bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos Seimo kultūros komitetu, organizuoja ir visus besidominčius kviečia dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „#PrisijungusiLietuva. Ar prisijungėme?“, kurios metu yra numatoma apžvelgti skaitmeninio amžiaus iššūkius ir galimybes Lietuvos gyventojams, aptarti gyventojų požiūrį ir pasirengimą jiems. Konferencijos metu taip pat bus pristatytos ir aptartos mūsų šalyje sudarytos skaitmeninių įgūdžių ugdymo galimybės ir plačiau supažindinta su projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatais šalies savivaldybėse bei mokymuose ir kitose veiklose dalyvavusių projekto dalyvių įžvalgomis.

Platesnę informaciją apie šią konferenciją, renginio programą ir registracijos formą dalyviams galima rasti projekto internetinėje svetainėje www.prisijungusilietuva.lt, sekant šią nuorodą: https://www.prisijungusi.lt/renginiai/prisijungusilietuva-ar-prisijungeme/

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Projektu "Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

         

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.