Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto savaitės veiklose!

Data

2015 01 26

Įvertinimas
0

Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto savaitės veiklose!
2015 metų vasario 9 – 14 dienomis Saugesnio interneto centras ir partneriai kviečia jungtis prie Saugesnio interneto savaitės renginių. Šiais metais jūsų laukia:

  • Vasario 9 – 14 d. dienomis asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė TEO Lietuvos bibliotekas kviečia prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų suaugusiems, vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose bei pamokėlėse apie saugų elgesį internete. Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės veiklas ieškokite nuo vasario mėnesio artimiausioje bibliotekoje.
  • Vasario 9 – 13 d. profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia!?“ 2015 metais jau antrą kartą prisijungia prie Saugesnio interneto dienai skirtų veiklų ir siūlo mokytojams ir mokiniams galimybę į savo mokyklą pasikviesti specialistus ir kartu aptarti šiandien aktualias saugumo internete temas. Daugiau informacijos rasite čia.
  • Vasario 9 d. 11 val. Jolanta Totoraitienė, LITNET KTU techninio centro vyresnioji IT specialistė ves internetinį seminarą „Kokia yra gera svetainė? Paprastumo ideologija“. Tinklo (angl. Web) konsultanto patarimai kūrėjams: svetainės koncepcija, kūrėjo projektavimas, kūrybinis procesas, testavimas ir kt. Paskaita yra skirta tiems, kurie nori sukurti informatyvią ir saugią interneto svetainę.
  • Vasario 9 – 13 dienomis. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje. Kviečiame mokytojus rengti saugesnio interneto renginius savo mokyklose. Mokytojams siūloma ir viešai skelbiama medžiaga, kurią jie galės naudoti, rengdami renginius savo mokyklose. Juos užregistruodami, gaus pažymėjimus ir Saugesnio interneto užrašines bei bus informuojami apie visas SIC veiklas ir ambasadorių rengimą mokyklose. Medžiagą padėsiančią rengti saugesnio interneto renginius savo mokykloje rasite čia. Jūsų surengtą renginį užregistruokite čia. Saugesnio interneto savaitės veiklų kalendorių rasite čia.

Minint pasauline tapusi Saugesnio interneto dieną, šiais metais kviečiame pedagogus dalyvauti nacionalinėje konferencijoje „Saugesnio interneto centro veiklos iššūkiai ir rezultatai“. Kvietimas dalyvauti čia.

Taip pat kviečiame visus palaikančius Saugesnio interneto idėją registruotis tarptautiniame Saugesnio interneto dienos tinklapyje http://www.saferinternetday.org/. Visi užsiregistravę gaus Saugesnio interneto rinkinį, kuriame ras ne tik informacijos apie šią dieną, bet ir mokomųjų veiklų aprašymų bei mokymo ir mokymosi išteklių.