BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti Pasaulinio geriausio el.turinio konkurso nacionalinėje atrankoje

Data

2008 09 17

Įvertinimas
0
Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie LRV (IVPK) kviečia dalyvauti konkurse „Naujasis knygnešys 2008“. Tai nacionalinė atranka, kurios nugalėtojams suteikiama teisė dalyvauti pasauliniame geriausio elektroninio turinio konkurse World Summit Award (WSA; www.wsis-award.org ).

„Naujasis knygnešys“ - konkursas, kuris organizuojamas jau 6 metus, yra skirtas informacinės visuomenės plėtros iniciatyvoms paskatinti ir įvertinti. Pagrindinis konkurso tikslas – apdovanoti labiausiai per pastaruosius metus prie informacinės visuomenės plėtros prisidėjusius žmones, organizacijas ir iniciatyvas. Šiemet pirmą kartą „Naujasis knygnešys“ organizuojamas kaip oficiali pirminė atranka WSA konkursui.

Pasaulio viršūnių apdovanojimai (WSA) – globali iniciatyva, siekiant atrinkti ir paskatinti geriausius Pasaulio elektroninio turinio produktus. WSA ypatingą dėmesį skiria kultūrinei įvairovei ir identitetui, įvairaus informacinio turinio kūrimui bei švietimo, mokslo ir kultūrinio paveldo skaitmenizavimui. Šiame pasauliniame konkurse nuo 2003 m. aktyviai dalyvauja 168 pasaulio šalys. Projektus vertina ekspertų komisija, kurių kandidatūrai pritarė visos 191 Jungtinių tautų šalys narės.

WSA konkurso nacionalinis ekspertas, IVPK direktorius Aurimas Matulis teigia, kad konkurso tikslas – ne tik atrinkti geriausius Lietuvoje sukurtus skaitmeninio turinio pavyzdžius, bet ir juos plačiai pristatyti pasauliniame kontekste.

Paraiškas konkursui galima teikti 8 kategorijose:
1. E. valdžia ir institucijos (e-Government & Institutions)
2. E. sveikata ir aplinka (e-Health &Environment)
3. E. mokymas ir švietimas (e-Learning & Education)
4. E. pramogos ir žaidimai (e-Entertainment & Games)
5. E. kultūra ir paveldas (e-Culture & Heritage)
6. E. Mokslas ir technologijos (e-Science & Technology)
7. E. verslas ir komercija (e-business & Commerce)
8. E. įterptis ir dalyvavimas (e-Inclusion & Participation)
9. „Labiausiai informacinės visuomenės plėtroje nusipelnęs žmogus nacionaliniu ir regioniniu mąstu“ (Šios kategorijos laimėtojai nebus pristatomi WSA)

Šiais metais ypatingai kviečiame ne tik dalyvauti konkurse, bet ir patiems aktyviai siūlyti tokius projektus, kurie ypatingai daug prisidėjo prie informacinės visuomenės plėtros 2007-2008 metais. Planuojame, kad bus suteikta galimybė už patikusius projektus ir žmones visiems balsuoti internetu. Nugalėtojų apdovanojimo ceremonija įvyks š.m. gruodžio pradžioje.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite www.ivpk.lt . Dėl papildomos informacijos teiraukitės telefonais 8-5 2665185, 2665183, arba el. paštu [email protected]

Šaltinis: IVPK