BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti Europos Komisijos inicijuotoje apklausoje dėl portalo „ePSIplatform” tobulinimo

Data

2010 06 08

Įvertinimas
0
Europos Komisija siekdama nustatyti portalo „ePSIplatform” trūkumus ir privalumus, inicijavo apklausą, kurios metu šio portalo lankytojai (piliečiai, verslininkai, viešojo sektoriaus institucijų darbuotojai ir kt.) kviečiami pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl „ePSIplatform” tobulinimo.

„ePSIplatform” (www.psiplatform.eu ) portalas, finansuojamas Europos Komisijos pagal eContentplus programą, pradėjo funkcionuoti 2009 m. kovo mėnesį. „ePSIplatform” tikslas – skatinti veiklą viešojo sektoriaus informacijos (toliau – VIS) pakartotinio naudojimo srityje, šalių bendradarbiavimą ir vertinti pažangą, kaip kuriama palanki ir skaidri aplinka Europos ir nacionalinei VSI pakartotinio naudojimo rinkai. Europos šalių geros praktikos pavyzdžių aprašymai, analitinė medžiaga, ataskaitos, tam tikri teisės atvejai bei kiti svarbūs pranešimai skelbiami šiame portale.

Apklausa yra anoniminė, į anketos klausimus prašome atsakyti iki š.m. birželio 18 d.

Prieiga prie apklausos anketos


Šaltinis: EK