BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti "Europos Burės" 2012 geriausių projektų rinkimuose

Data

2012 11 15

Įvertinimas
0
Išlaikydama tęstinumą, jau šeštus metus Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinės paramos projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus ir maloniai kviečia projektų vykdytojus dalyvauti gražia tradicija tampančiuose rinkimuose, kuriuose siekiame išrinkti ir įvertinti didžiausią naudą žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei teikiančius ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus bei jų vykdytojus.

Jau devintus metus Lietuva yra Europos Sąjungos narė ir sėkmingai naudojasi narystės teikiamomis galimybėmis. Prie šios sėkmės didele dalimi prisidėjote Jūs, parengę ir įgyvendinę 2007-2013 m. programavimo laikotarpio beveik tris tūkstančius ES struktūrinių fondų finansuojamų projektų. Dar daugiau kaip trijų su puse tūkstančio projektų įgyvendinimas yra tęsiamas. Jūsų pastangomis ir ES investicijomis šalyje kuriamas kiekvienam patogesnis, sveikesnis bei jaukesnis gyvenimas.

Visapusiškai šiuo instrumentu pasinaudoti galėsime tik dalydamiesi sukurtais rezultatais, patirtimi ir žiniomis. Siekiant įtraukti į projektų vertinimą kuo didesnę visuomenės dalį, bus organizuojamas viešas geriausių projektų – „Europos burių“ – rinkimas

Pagrindiniai vertinimo kriterijai: projekto tinkamumas, naudingumas, efektyvumas, poveikis bei tęstinumas.

Rengiamiems rinkimams ir šiemet naudosime „Europos burių“ pavadinimą. Burės – tai Europos Sąjungos struktūrinė parama, jau penkerius metus suteikianti galimybę judėti pirmyn, kurti gražesnį, patogesnį gyvenimą.

Galite siūlyti savo projektą „Europos burių“nominacijoms pagal šias kategorijas:

1. „Europos burės“ už inovacijas

Šioje kategorijoje vertinami inovatyvūs sprendimai mokslo, technologijų, verslo, valstybės valdymo srityse.

2. „Europos burės“ už pažangų verslą

Šioje kategorijoje vertinamos verslo idėjos, didinančios įmonės ir viso krašto konkurencingumą, sukūrusios darbo vietų ar įdiegusios pažangių technologijų.

3. „Europos burės“ už galimybes tobulėti

Šioje kategorijoje vertinamos kvalifikacijos kėlimo iniciatyvos, pagalba norintiemsgrįžti į visuomenę, darbo rinką ar prisitaikyti prie jo

4. Europos burės“ už galimybę dirbti jaunimui

Šioje kategorijoje vertinami projektai atveriantys galimybes dirbti jaunimui.

5. „Europos burės“ už jaukią aplinką

Šioje kategorijoje vertinami gyvenimo kokybę gerinantys ir aplinką tausojantys sprendimai.

6. „Europos burės“ už suteiktas e-galimybes

Šioje kategorijoje vertinami laiką taupantys ir naujas galimybes atveriantys internetiniai ir  elektroniniai sprendimai.

7.„Europos burės“ už šilumą

Šioje kategorijoje vertinami energiją, vandenį, šilumą, kitus išteklius taupantys sprendimai, sveikatos ir socialiniai projektai.

8.„Europos burės“ už turiningą laisvalaikį

Šioje kategorijoje vertinami sprendimai kokybiškam laisvalaikiui, sportui, sveikatingumui ir poilsiui.

9.„Europos burės“ už atvertus kelius

Šioje kategorijoje vertinami geriausi infrastruktūros plėtros, darnios plėtros sprendimai, inžinerinė pažanga,sveikatos ir socialiniai projektai.

„Europos burių“ nugalėtojus viešoje erdvėje išrinks Lietuvos gyventojai.

Būkite matomi – padėkite visuomenei sužinoti apie savo pastangas gerinti gyvenimą Lietuvoje!

Daugiau informacijos rasite čia.

Duomenų šaltinis: Lietuvos Respublikos finansų ministerija