BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Konferencija "Interneto valdymo forumas 2010 Vilniuje: Iššūkiai ir galimybės"

Data

2010 05 14

Įvertinimas
0
KONFERENCIJA

"INTERNETO VALDYMO FORUMAS 2010 VILNIUJE: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS“

2010 m. gegužės 19 d. (13:00-16:00)
Seimo rūmuose Konstitucijos salėje, (Gedimino pr. 53,Vilnius)


Kviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „INTERNETO VALDYMO FORUMAS 2010 VILNIUJE: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS“, kuri vyks š.m. gegužės 19 d. Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose Konstitucijos salėje (Gedimino pr. 53,Vilnius).Konferencija rengiama, ruošiantis artėjančiam Pasauliniam Interneto valdymo forumui 2010 ( angl. Internet Governance Forum - IGF), kuris vyks 2010 m. rugsėjo 14 - 17 d. Vilniuje.

Konferencijos tikslas: pristatyti Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato ir partnerių Lietuvoje rudenį organizuojamą aukščiausio lygmens tarptautinį renginį. Forumo organizatoriai, svečiai iš užsienio ir Lietuvos, aptars šio tarptautinio renginio reikšmę, tęstinumą, poveikį bei naujas perspektyvas Lietuvos ir pasaulio interneto industrijai bei informacinės visuomenės plėtrai.

Pagrindinis renginio svečias: p. Markus Kummer, Pasaulinio interneto valdymo forumo Vykdantysis koordinatorius.

Pasaulinis interneto valdymo forumas - tai Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato valdoma platforma, kurios pagalba politikos formuotojai, verslo, visuomeninių organizacijų atstovai, ekspertai iš įvairių pasaulio šalių siekia dialogo pagrindiniais interneto valdymo klausimais, skatinant interneto saugumą, stabilumą, plėtrą. Forumas kasmet pritraukia apie 1,5-2 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 100 valstybių. Daugiau informacijos: www.intgovforum.org

Dalyvavimas renginyje nemokamas.
Registracija į renginį iki gegužės 17 d. el. paštu: [email protected] Prašome nurodyti savo vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją/įmonę. (Įėjimas į Seimo rūmus su leidimais, su savimi būtina turėti asmens dokumentą)

Konferencijos programa pridedama