BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Komitete vakar lankėsi ECOM atstovai iš Japonijos

Data

2007 09 25

Įvertinimas
0

Š. m. rugsėjo 24 d. Informacinės visuomenės plėtros komitete prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės įvyko susitikimas su Japonijos organizacijos ECOM (Next Generation Electronic Commerce Promotion Council of Japan) atstovais.

ECOM atstovai domėjosi e.parašo, e.paslaugų, e.valdžios esama situacija, teisiniu pagrindu ir plėtra Lietuvoje. Taip pat papasakojo apie pasiekimus šiose srityse Japonijoje. Šioje šalyje kaip ir pas mus populiariausia paslauga - e.deklaravimas. Japonijai nesvetimos globalios problemos - gyventojų motyvacija naudotis e.paslaugomis ir pan. Japonijos atstovai Lietuva susidomėjo gavę palankią statistinę informaciją apie šalį (remiantis 2007 m. PEF ataskaitos duomenimis LT antra pasaulyje pagal mobiliojo ryšio skverbtį - pirmoji Liuksemburgas ir pan.).

Susitikime dalyvavo Komiteto direktorius Aurimas Matulis, direktoriaus pavaduotojas Edmundas Žvirblis, Elektroninio parašo priežiūros skyriaus vedėjas Evaldas Židonis, Informacinių sistemų ir registrų skyriaus vedėjas Kęstutis Andrijauskas, Tarpžinybinių duomenų valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Trakimavičius, Informacijos sklaidos ir ES reikalų skyriaus vedėja Saulė Gudauskaitė.

Šaltinis: IVPK