BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kils "Microsoft" programinės įrangos kainos

Data

2001 11 13

Įvertinimas
0
Kompanija "Microsoft" praneša, kad nuo 2002 metų sausio 1 dienos Baltijos regione "Microsoft" programinės įrangos produktų kainos pakils nuo 1 iki 30 proc. Palyginus su "Microsoft" programinės įrangos kainomis visoje Europoje, Baltijos regione jos išliks žemiausios.

Kaip teigia "Microsoft" marketingo specialistė Baltijos šalims Pilkku Aasma, kainų kilimą sąlygojo kompanijos poreikis subalansuoti "Microsoft" programinės įrangos kainas visoje Europoje. Iki šiol Baltijos regione "Microsoft" produktų kainos buvo žemiausios. Tačiau net ir pabranginus programinės įrangos produktus, Baltijos regionas ir toliau liks žemiausių Europoje kainų grupėje. Programinės įrangos kainos susilygins su šiuo metu esančiomis Rusijoje, Rumunijoje ir Bulgarijoje.

Pranešime pabrėžiama, kad lyginant su kitomis Europos šalimis, kaip Vengrija, Čekija, Slovėnija ar Skandinavijos regiono, kuriam Baltijos šalys geografiškai priklauso, šalimis, kainos išlieka vis dar žemesniame kainų lygyje.

“Kompanija, siekdama sušvelninti kainų kilimą, įgyvendina jį dviem etapais. Pirmasis kainų kilimas prasidėjo šių metų liepos 1 dieną, antrasis įsigalios nuo 2002 m. sausio 1 dienos", - sakė P. Aasma.

Kaip praneša "Microsoft", programinės įrangos produktų kainų kilimo procentas priklausys nuo licencijos tipo, tuo tarpu programinės įrangos kainos akademinėms institucijoms nekis.

Kompiuterio vartotojai galės naudotis lietuviška "Microsoft Outlook" versija teigia dar vienas šiandien kompanijos išplatinta informacija, kurioje "Microsoft" praneša, kad 2002 metų sausio pradžioje Lietuvoje pasirodys atnaujintas "Microsoft Office XP" programų paketas su "Microsoft Outlook" programa lietuvių kalba. Ši programa taip pat bus lokalizuota latvių kalba. Estijoje bus išleista "Microsoft Excel" programa estų kalba.

Lietuvoje ir Latvijoje atnaujinti "Microsoft Office XP" programų paketai su "Outlook" lietuvių ir latvių kalbomis pasirodys nuo ateinančių metų pradžios. Estijoje atnaujintas "Microsoft Office XP" programų paketas su lokalizuota "Microsoft Excel" versija bus išleistas nuo šių metų gruodžio 1 d. Vartotojai, kurie jau įsigijo "Microsoft Office XP", turi galimybę užsisakyti atnaujintą versiją iš "Microsoft Fulfilment House" apmokant tik pašto išlaidas.