BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ketvirtis europiečių naudojasi banko paslaugomis internete

Data

2001 11 20

Įvertinimas
0

„Datamonitor“ duomenimis, 26 proc. europiečių internautų naudojasi bankų paslaugomis internete.

25 proc. Europos vartotojų bent kartą per praėjusius metus už paslaugas atsiskaitė internetu, o 11 proc. internete pirko arba pardavė biržos akcijas.

Tyrimas atskleidė, kad žmonės kur kas mieliau perka banko paslaugas banke ir net 80 proc. europiečių įvairias bankines operacijas atlieka pačiame banke. Telefoninė bankininkystė – kitas populiarus būdas atlikti bankines operacijas, internetinę bankininkystę išstūmęs į trečią vietą pagal populiarumą. Tik Švedijoje ir Vokietijoje žmonės bankines operacijas mieliau atlieka internetu nei telefonu.

Maždaug 1.1 milijonas europiečių naudojasi bevielėmis bankinėmis paslaugomis, bet „Datamonitor“ teigimu, šis skaičius 2005 metais išaugs iki 27,1mln.

Skaitmeninės televizijos paslaugomis bankinėms operacijoms atlikti naudojasi dar mažiau žmonių – 750.000, tačiau ekspertai tikisi, kad 2005 metais šiuo būdu už paslaugas atsiskaitinės per 9,81 mln. europiečių.