BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kelionių viešuoju transportu planavimo e. paslauga – pagalbininkas socialiniams darbuotojams

Data

2015 09 18

Įvertinimas
0
ipad-820272__180.jpg
"Daug keliauju po kaimynines šalis, tenka pagyventi ir Rygoje ir Taline, taip pat Varšuvoje ir Minske. Labai laukiu naujosios viešojo transporto planavimo e. paslaugos, nes mūsų įmonei tai gyvybiškai svarbu. Žinau, kad kai kuriuose kaimynių miestuose veikiančios panašios sistemos labai palengvina kasdienį socialinių darbuotojų gyvenimą", - teigia Tomas V., socialinkų paslaugų VšĮ vadovas.

Ši paslauga – naudingas įrankis keleiviui ir visiems, kam reikia susiplanuoti kelionės maršrutą bei gauti aktualią, tikslią ir patikimą kelionės informaciją. Keleiviui bus teikiama informacija apie visų transporto rūšių – kelių, geležinkelių, vandens bei oro – maršrutus.

Juos derindamas Tomas gali geriau planuoti, kaip greičiau nuvykti su regėjimo negalią turinčiais klientais iš taško A į tašką B, ir tai padaryti greitai bei patogiai visuomeniniu transportu.

Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos kuria valstybės informacinę sistemą VINTRA, kurios pagrindu veiks kelionių viešuoju transportu maršruto paieškos ir planavimo e. paslauga.

Be to, VINTRA pateiks visą įmanomą informaciją apie suplanuotą maršrutą ir jo alternatyvas. Maršrutų planavimui ir informacijos peržiūrai keleiviai galės pasinaudoti interaktyviomis geografinėmis informacinėmis sistemomis.

Naudodamiesi interaktyviais skaitmeniniais žemėlapiais jie galės pasirinkti kelionės maršrutų planavimui reikalingus parametrus sukurtame tinklapyje, peržiūrėti suplanuotą maršrutą, gauti daugiarūšės kelionės kainą ir kitą susijusią informaciją. Sukurta elektroninė paslauga bus teikiama bendradarbiavimo lygiu.