BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


JAV pratęstas interneto mokesčių draudimo galiojimas

Data

2001 11 30

Įvertinimas
0
JAV prezidentas G. Bushas trečiadienį pratęsė interneto mokesčių draudimą, užtikrinantį, kad 130 mln. JAV interneto vartotojų bent jau per artimiausius dvejus metus neturės mokėti jokių naujų mokesčių.

G. Busho teigimu, jo pasirašytas įstatymas “užtikrins, kad interneto augimas nestabdomas papildomais mokesčiais, ir kad šventinio sezono metu pirkėjai, perkantys tinkle, nebus apkrauti naujais mokesčiais”.

Interneto mokesčių uždraudimas Kongreso buvo priimtas 1998 metais, siekiant paskatinti interneto augimą. Remiantis šiuo draudimu, vietinė ar valstijos valdžia negali nustatyti naujų interneto mokesčių.

Šių metų spalio 21 d. pasibaigus draudimo galiojimui, JAV vietinių bei valstijų valdžių atstovai teigė, jog neturi artimiausių planų interneto mokesčių srityje, tačiau šio draudimo pratęsimas buvo džiaugsmingai sutiktas interneto verslo atstovų šiuo nacionalinio ekonominio nuosmukio laikotarpiu.

G. Bushas pareiškė, kad prognozuojama, jog išlaidos internete sudarys apie 15% visų šiuometinių sezoninių pirkimų. Jis pridūrė, kad šis sprendimas apsaugos Amerikos vartotojus nuo nepageidaujamų staigmenų, kuomet jie pirks dovanas draugams ir šeimai.

Šaltinis: Reuters, IVPK