BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Jauni tėvai džiaugiasi su vaiko gimimu ir įregistravimu susijusiomis e. paslaugomis

Data

2014 12 04

Įvertinimas
0

Vilniaus gimdymo namuose vaikų susilaukę tėvai su vaiko gimimu susijusias procedūras - mažųjų gyvenamosios vietos deklaravimą, tėvystės atostogų ir pašalpos prašymo pateikimą, kitų dokumentų tvarkymą gali atlikti žymiai greičiau ir paprasčiau. Gimdymo namuose suteiktas elektroninis vaiko gimimo pažymėjimas leidžia visa tai sutvarkyti vienu prisėdimu prie kompiuterio.

Elektroninės su vaiko gimimu ir įregistravimu susijusios paslaugos teikiamos per elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt. Čia viename puslapyje galima užsakyti ir užpildyti visus reikiamus dokumentus - tereikia pasirinkti norimą paslaugą ir užpildyti pateiktus laukelius.

 

Elektroninės su vaiko gimimu ir įregistravimu susijusios paslaugos - tai e. paslaugų, kurių didžioji dalis yra sukurtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, kompleksas. Su vaiko gimimu susijusių elektroninių paslaugų patogumu įsitikino jau keli šimtai tėvų.

Daugelis viešųjų ir administracinių e. paslaugų kuriamos Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė
visiems“, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, lėšomis.