BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Jau dešimtadalis vaistinių užsakymų tiekėjams perduodama elektroniniu būdu

Data

2001 12 07

Įvertinimas
0
Virtualios vaistų didmeninės prekybos biržos “SKS Vaistai” apyvarta per 11 šių metų mėnesių pasiekė 42,4 mln. litų, tai yra 3 kartus daugiau nei palyginti su tuo pačiu laikotarpiu per praėjusius metus. Jau du mėnesius iš eilės vaistinių elektroninių užsakymų vaistų tiekėjams suma viršija 5 milijonus litų.

Įvairiais vertinimais, visų vaistinių užsakymų vertė per mėnesį sudaro nuo 50 iki 65 milijonų litų. E-komercijos per “SKS Vaistai” dalis jau siekia apie 10 procentų.

Ateityje numatoma didinti prie sistemos prisijungusių vaistinių skaičių aprūpinant jas naujais patraukliais verslo palaikymo ir vystymo sprendimais.

Jau dabar be elektroninių užsakymų, į sistemą įeina pilna vaistų duomenų bazė, vaistų anotacijų ir oficialių dokumentų bankas, receptų apskaita, sandėlio apskaita, o prireikus - net ir integruota vaistinės apskaitos programa.