BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įvyko atvirų duomenų konferencija „#atviriduomenys: pažink, suprask ir įgalink“

Data

2020 01 29

Įvertinimas
0
84350935_852746388489696_7981357714934595584_o.jpg

Šiandien Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko Atvirų duomenų konferencija #atviriduomenys: pažink, suprask ir įgalink. Džiaugiamės didelio atvirų duomenų specialistų dėmesio sulaukusia ir sėkmingai įvykusia konferencija apie atvirus duomenis, jų svarbą ir naudą. 

Konferencijos metu buvo aptarta ne tik duomenų atvėrimo situacija Lietuvoje, bet ir naujai sukurtas Atvirų duomenų portalas. Taip pat rinkos ekspertai pasidalino savo įžvalgomis apie tai,  kodėl institucijoms verta atverti turimus duomenis, o verslui bei visuomenei jais pasinaudoti. 

Renginio metu dalyviai turėjo išskirtinę galimybę išgirsti Europos duomenų portalo atstovės Marit Blank pranešimą - kaip pasinaudojus Europos Sąjungos šalių narių praktika organizuoti efektyvų duomenų atvėrimą. Taip pat UAB „Tableau Software“  atstovė Kateryno Skrypchenko skaitė pranešimą apie duomenų raštingumo svarbą. 

Neturėjusius galimybės dalyvauti konferencijoje, labai kviečiame žiūrėti renginio vaizdo įrašą konferencijos „Facebook“ paskyroje.