BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


IVPK parengė kasmetinę Elektroninio parašo įstatymo įgyvendinimo ataskaitą

Data

2008 04 10

Įvertinimas
0
IVPK parengė kasmetinę Elektroninio parašo įstatymo įgyvendinimo ataskaitą.Kadangi vienas iš svarbiausių e. parašo priežiūros tikslų ir IVPK funkcijų yra dalyvauti įgyvendinant valstybės politiką e. parašo naudojimo srityje, kasmetinėje ataskaitoje pateikta platesnė informacija apie e. parašo situaciją, ne vien tik apie priežiūros objektą. Ši informacija surinkta iš aktyviausiai e. parašo srityje veikiančių Lietuvos valstybės institucijų, įmonių ir organizacijų, o taip pat gauta bendradarbiaujant su kitų šalių elektroninio parašo priežiūros institucijomis, tarptautinėmis organizacijomis, visų pirma su ES šalimis–narėmis ir Europos Komisijos struktūromis.

Ataskaitoje pateikta informacija apie:

• naujas teisines ir organizacines prielaidas naudoti elektroninį parašą ir elektroninį dokumentą platesniu mastu;
• kvalifikuotus sertifikatus sudarančių sertifikavimo paslaugų teikimą ir priežiūrą;
• valstybės ir verslo iniciatyvas teikiant, pertvarkant ir kuriant naujas paslaugas elektroninėmis priemonėmis, pirmiausia naudojant pasitikėjimą elektroninėje erdvėje stiprinančius elektroninio parašo sprendimus;
• tarpusavio pripažinimo, suderinamumo ir sąveikumo klausimų sprendimą Lietuvos ir Europos mastu.

Susipažinti su ataskaita galite čia: E. parašo įstatymo įgyvendinimo ataskaita

Šaltinis: IVPK