Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


IT panaudojimas valstybinëse įstaigose ir organizacijose

Data

2002 10 25

Įvertinimas
0

Pristatome tyrimo „Informacinių technologijų panaudojimas valstybinëse įstaigose ir organizacijose“ rezultatus (MS Word formatas).

2002 m. vasarą vykusio tyrimo metu surinkta informacija iš valstybës ir savivaldybių institucijų ir įstaigų. Į klausimyną, kurį parengë Statistikos departamentas prie LRV ir kuris buvo suderintas su Informacinës visuomenës plëtros komitetu prie LRV, buvo įtraukti klausimai, leidžiantys įvertinti kompiuterizacijos lygį valstybës valdymo įstaigose bei išlaidas informacinëms technologijoms ir telekomunikacijoms.

Gauti duomenys atspindi informacinių technologijų panaudojimo ir investicinių procesų bûklę atskiro administracinio pavaldumo įstaigų grupëse. Iš Statistikos departamento prie LRV gautų suvestinių duomenų pagrindu Informacinës visuomenës plëtros komitetas prie LRV parengë tyrimo ataskaitą.

Šaltinis: IVPK