Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


IT panaudojimas valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose

Data

2002 10 25

Įvertinimas
0

2002 m. vasaros duomenimis, šalies valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose 100 darbuotojų vidutiniškai tenka 40 kompiuterių. Šiose institucijose kompiuteriu darbe naudojasi vidutiniškai po 90 darbuotojų, kas sudaro apie 60 % visų dirbančių vidutinėje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje.

Birželį vienoje valstybinėje įstaigoje ar organizacijoje internetu naudojosi vidutiniškai po 61 darbuotoją, kas sudarė 40 % visų institucijos darbuotojų, bei 68 % darbuotojų, kurie darbe naudoja kompiuterį.

Šie ir kiti duomenys apie IT panaudojimą valstybės ir savivaldybių institucijose - Statistikos deprtamento prie LRV in Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LRV atlikto tyrimo ataskaitoje, kurią rasite čia (MS WORD formatas).

Šaltinis: IVPK