BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Iškilmingai paminėtas 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ uždarymas

Data

2015 12 10

Įvertinimas
0
IMG_1474.JPG

Gruodžio 8 d. įvyko Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) organizuotas 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ uždarymo renginys.

Renginio metu aptarti sėkmingai įgyvendinti projektai, pasiekti rezultatai, pasidžiaugta įveiktais iššūkiais, taip pat aptartos naujos kryptys ir tendencijos informacinių ir ryšių technologijų srityje, pasidalinta naujomis, kūrybiškomis idėjomis.  

Renginyje dalyvavo prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ projektų vykdytojai, kurių per šį ES struktūrinės paramos laikotarpį buvo net 123, projektus administravusios institucijos ir kviestiniai svečiai.

„Labai džiaugiuosi, kad per 2007-2013 metus buvo pasiekti tokie aukšti rezultatai: sėkmingai įvykdyti 165 projektai, sukurta 670 elektroninių paslaugų, sukurtos ir patobulintos informacinės sistemos e.valdžios, e.demokratijos, e.sveikatos, kultūros ir kt. srityse. Tai leidžia prisidėti prie mūsų visų geresnės gyvenimo kokybės kūrimo“ – tardamas sveikinimo žodį renginio metu sakė IVPK direktorius Ramūnas Čepaitis.

Sveikinimo žodį taip pat tarė ir bendradarbiavimo rezultatais džiaugėsi Lidija Kašubienė – VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros direktorė.

Renginio metu taip pat buvo apžvelgta informacijos visuomenės samprata ir raida, gerbiamas prof. dr. Arūnas Augustinaitis išsamiai pristatė informacinį pažinimą ir informacijos visuomenės formavimąsi. Darius Bagdžiūnas, UAB „Gaumina“ direktorius, pristatė kaip pasiekti, kad apsilankymas valstybiniame tinklapyje būtų naudingas ir smagus.

VšĮ „Robotikos akademija“ įkūrėjas Kristijonas Vasiliauskas nustebino dalyvius į renginį atvykęs kartu su robotu NAO. Taip pat papasakojo apie naujų technologijų panaudojimą mūsų kasdieniniame gyvenime. Didelio susidomėjimo sulaukė Bartas Polonskis („Gluk media“ vienas iš įkūrėjų) pristatydamas virtualios ir papildytos tikrovės projektus.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie Lietuvos informacinės visuomenės plėtros 2007-2013 metais!

Duomenų šaltinis: IVPK