BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Interneto vartotojams - nemokami elektroniniai parašai

Data

2001 11 20

Įvertinimas
0
Viena stambiausių Vengrijos interneto paslaugų teikėjų “Inter.net“ visiems savo klientams siūlo nemokamai naudotis elektroninio parašo paslaugomis, praneša Euromemedia.net.

Interneto paslaugų teikėja dėl elektroninio parašo paslaugų teikimo pasirašė sutartį su bendrovės IBCnet vietine atstovybe. Pranešime pastebima, kad sutartis buvo patvirtinta elektroniniu parašu. Dabar 105 000 Vengrijos interneto vartotojų nedelsiant gali pradėti naudotis elektroninio pašto žinučių šifravimo paslauga. Tai kol kas pirmasis žingsnis diegiant elektroninį parašą šalyje. Oficialiai tokiu elektroniniu parašu pasirašytas laiškas pripažįstamas nuo spalio mėnesio.

Inter.net bendrovės klientai automatiškai gali užsisakyti tik C kategorijos elektroninio parašo paslaugą, kuri yra pripažįstama, kaip mažiausiai apsaugota. Ši kategorija skirta elektroninio pašto laiškų identifikavimui ir jų turinio apsaugai nuo galimų pakeitimų laiško persiuntimo metu.

Vartotojams taip pat siūloma ir saugesnė B kategorijos elektroninio parašo paslauga, už kurią prašoma sumokėti tik skirtumą tarp dviejų parašo kategorijų.