BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Interneto valdymo forumas 2010 m. vyks Lietuvoje

Data

2008 12 03

Įvertinimas
0
Šiandien, prieš pusvalandį, Indijoje (Hyderabad), Interneto valdymo forumo metu (IGF) oficialiai paskelbta, kad 2010 m. forumas vyks Lietuvoje.

Lietuvos delegacijos vardu, kuriai vadovauja Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LRV (IVPK) direktorius Aurimas Matulis, buvo oficialiai padėkota už suteiktą galimybę ir įvertinimą surengti Interneto valdymo forumą Lietuvoje. Forumo dalyviai labai šiltai priėmė šią žinią ir sveikino Lietuvos atstovus.
Pasaulio Interneto valdymo forumo, vykdomo Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato ir kasmet pritraukiančio atstovus iš daugiau nei 100 valstybių, tikslas – suinteresuotų subjektų (angl. multi-stakeholder) politinis dialogas pagrindiniais interneto valdymo klausimais siekiant skatinti interneto saugumą, stabilumą ir plėtrą. Pirmasis – inauguracinis – Interneto valdymo forumas įvyko 2006 m. Atėnuose (Graikija), antrasis forumas – 2007 m. Rio de Žaneire (Brazilija), 2008 m. forumas vyksta gruodžio 3-6 d. Hyderabade (Indija), 2009 m. vyks Kaire (Egiptas). Norą dėl forumo organizavimo 2010 m. buvo pareiškusi ir Azerbaidžano Vyriausybė.
Paprastai forumas pritraukia apie 1,5 tūks. dalyvių. Šiuo metu Indijoje dėl teroro aktų dalyvių skaičius sumažėjo iki 900.


Dėl papildomos informacijos teiraukitės telefonais (8-5) 266 5185, (8-5) 266 5183 arba el. paštu [email protected]