BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Internetas - neatsiejama amerikiečių gyvenimo dalis

Data

2002 12 31

Įvertinimas
0
Vis daugiau JAV gyventojų žavisi internetu ir remdamiesi asmenine patirtimi virtualiame tinkle ieško informacijos įvairiausiomis temomis.

"Pew Research Center" atliktas tyrimas atskleidė, kad 80 proc. interneto vartotojų Jungtinėse Valstijose internete tikisi rasti informacijos apie sveikatos apsaugą, vyriausybę, naujienas, internetu jie norėtų ir apsipirkti.

Tai susiję su asmenine patirtimi, teigia tyrimo autoriai ir atkreipia dėmesį, kad maždaug trys ketvirtadaliai žmonių, ieškojusių tokios informacijos, ją rado.

"Pew Research Center" taip pat teigia, kad apie 40 proc. JAV gyventojų yra prisijungę prie interneto jau daugiau nei trejus metus ir kad internetas tapo jų gyvenimo dalimi.

"Daugeliui interneto vartotojų tinklas tapo tokia vieta, kur informacijos apie vyriausybės paslaugas ar sveikatos apsaugą jie ieško pirmiausia", - teigiama pranešime.

Šaltinis: BNS