BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Internetas brausis į 300 atokių Lietuvos kaimų

Data

2004 11 26

Įvertinimas
0
Bevielį internetą visoje Lietuvoje tiekianti bendrovė "Telecentras" ir Vidaus reikalų ministerija (VRM) pasirašė sutartį, pagal kurią TV bokštą administruojanti bendrovė įrengs 300 viešųjų interneto prieigų atokiose kaimo vietovėse.

Dar iki 2005 metų pavasario provincijos mokyklose, darželiuose, bibliotekose, kultūros namuose atsiras po 2-5 prie interneto prijungtus kompiuterius, kuriais bus galima naudotis nemokamai, pranešė Lietuvos radijo ir televizijos centras.

2 mln. litų vertės projektą, finansuojamą Europos Sąjungos programos PHARE lėšomis, vykdysiantis "Telecentras" įsipareigojo ne tik įrengti prieigas, bet ir pusantrų metų tiekti interneto ryšį.

"Interneto dėka žmonės galės gauti jiems naudingos informacijos, bendrauti, gilinti žinias. Tai svariai prisidės prie kaimo bendruomenių integracijos į šiuolaikinius procesus", - sakė "Telecentro" vyresnysis inžinierius Saulius Girgždis.

Valstybės kapitalo "Telecentro" bevielio interneto siūloma paslauga "Erdvės" naudojasi ir privatūs, ir juridiniai vartotojai.

VRM skelbtame konkurse taip pat dalyvavo bendrovės "Lietuvos telekomas" ir "Lema".

Šaltinis: ELTA