2023-11-27

Informacinės visuomenės plėtros komiteto vadovo pareigas pradeda eiti T. Misevičius

Lapkričio 27 dieną darbą pradeda naujasis IVPK direktorius Tomas Misevičius. Vadovą IVPK kolektyvui pirmadienį pristatė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministrė Erika Kuročkina. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldaus IVPK direktoriumi T.Misevičius išrinktas konkurso būdu. 

Ilgametę vadovavimo ir verslo skaitmenizavimo patirtį turinčiam vadovui patikėta toliau nuosekliai įgyvendinti viešojo sektoriaus ir verslo skaitmenizaciją, užtikrinti operatyvų darbą IVPK įvaizdžio, procesų valdymo, dalyvavimo politikos formavime ir paslaugų kokybės srityse.

„IVPK reikšmingai prisideda prie valstybės informacinių ir ryšių technologijų bei skaitmeninės politikos įgyvendinimo, todėl džiaugiuosi galėdamas prisijungti ir sustiprinti komandą bei užtikrinti dar spartesnį mūsų valstybės skaitmeninimo iniciatyvų realizavimą. Jei norime būti pirmi, o liko visai nedaug, – turėsime padirbėti, kad mūsų valstybės informaciniai ištekliai, duomenų valdymas ir e. paslaugos būtų pažangiausios Europoje“, – teigia naujuoju vadovu tapęs T. Misevičius. 

T. Misevičius yra įgijęs telekomunikacijų inžinerijos mokslo bakalauro bei elektronikos inžinerijos magistro laipsnius Kauno technologijos universitete. Anksčiau T. Misevičius ėjo informacinių technologijų direktoriaus pareigas „Kesko Senukai Lithuania“, taip pat projektų valdymo ir paslaugų valdymo padalinių vadovo pareigas tokiose įmonėse kaip „Baltic Data Center“, „TEO LT“  ir „Telia Lietuva“.