BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos mini 15 metų veiklos jubiliejų

Data

2016 07 01

Įvertinimas
0
laptop-1205256_960_720.jpg

2001 m., pasaulyje ir Lietuvoje pradėjus itin sparčiai augti informacinių ir ryšių technologijų naudojimui, siekiant efektyviau formuoti valstybės informacinės visuomenės plėtros politiką, dalyvauti jos įgyvendinime, buvo įkurtas Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Nuo 2001 m. IRT naudojimo padėtis Lietuvoje drastiškai pasikeitė, prieš penkiolika metų, pagal interneto vartojimo mastus, Lietuva buvo viena iš Europos autsaiderių, o šiandien mūsų šalyje informacinės technologijos jau yra tapusios neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalimi.

Informacinės visuomenės plėtros komitetas, nuo 2010 m. veikiantis prie Susisiekimo ministerijos, užtikrina Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos ir elektroninės valdžios portalo www.epaslaugos.lt teikiamų paslaugų kokybę, patogumą ir prieinamumą, įgyvendina valstybės informacinių išteklių valdymą, teikia metodinę pagalbą ir konsultacijas 2014–2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programą administruojančioms institucijoms dėl iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų informacinės visuomenės plėtros projektų, derina valstybės investicijų programos lėšomis finansuojamus investicijų projektus.