BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 metų programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“ įgyvendinimo rezultatai

Data

2021 02 05

Įvertinimas
0
graph-3068300_1920.jpg

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) parengė Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 metų programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“ (Programa), patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 12 d. nutarimu Nr. 244, vertinimo kriterijų reikšmių pasiekimo už 2020 m. ataskaitą.

Ataskaita parengta surinkus ir įvertinus ministerijų ir kitų valstybės institucijų, taip pat Lietuvos statistikos departamento, Ryšių reguliavimo tarnybos teikiamus duomenis, IVPK užsakymu atliktų tyrimų rezultatus ir kitą informaciją, susijusią su informacinės visuomenės plėtra, elektroninių paslaugų kūrimu ir modernizavimu.

Pažymėtina, kad Programos paskirtis – nustatyti informacinės visuomenės plėtros tikslus ir uždavinius, kad būtų kuo daugiau ir saugiai naudojamasi informacinių ir ryšių technologijų (IRT) teikiamomis galimybėmis. Strateginis Programos tikslas – naudojantis  IRT teikiamomis galimybėmis pagerinti Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybę bei didinti įmonių veiklos produktyvumą.

Su Programos ataskaita už 2020 m. galite susipažinti čia.

Taip pat Programos ataskaitos duomenys skelbiami IVPK statistikos portale.

Duomenų šaltinis. IVPK