BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacinės technologijos Lietuvoje 2013

Data

2013 10 29

Įvertinimas
0

Lietuvos statistikos departamentas parengė ir išleido elektroninį leidinį „Informacinės technologijos Lietuvoje 2013" (lietuvių ir anglų kalbomis). Leidinyje pateikiama statistinė informacija apie informacinių ir ryšių technologijų (IT) sektoriaus produkciją ir pridėtinę vertę, IT prekių gamybą, eksportą ir importą, rinką bei naudojimą namų ūkiuose, įmonėse, valstybės valdymo, sveikatos priežiūros ir švietimo įstaigose 2008–2013 metais. Pateikiami Lietuvos ir Europos Sąjungos šalių rodikliai Europos skaitmeninėje darbotvarkėje, kurioje vertinama šalių pažanga Informacinės visuomenės plėtros srityje.

Informacija parengta remiantis Lietuvos statistikos departamento atliktais IT panaudojimo tyrimais, Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijų, Informacinės visuomenės plėtros komiteto ir Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis.

Nemokama elektroninė leidinio versija skelbiama Oficialiosios statistikos portale, www.osp.stat.gov.lt.

 

Duomenų šaltinis: Lietuvos statistikos departamentas.