BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacinės technologijos Lietuvoje 2012 m.

Data

2012 10 26

Įvertinimas
0

Lietuvos statistikos departamentas parengė ir išleido elektroninį leidinį „Informacinės technologijos Lietuvoje 2012“ (lietuvių ir anglų kalbomis). Leidinyje pateikiama statistinė informacija apie IT sektoriaus produkciją ir pridėtinę vertę, IT prekių gamybą, eksportą ir importą, informacinių ir ryšių technologijų rinką; IT panaudojimą namų ūkiuose, įmonėse, valstybės valdymo, sveikatos priežiūros, švietimo įstaigose 2007–2012 metais. Pateikiami pagrindiniai Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių informacinės visuomenės plėtrą atspindintys rodikliai.

Informacija parengta remiantis Lietuvos statistikos departamento atliktais IT panaudojimo tyrimais, Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijų, Informacinės visuomenės plėtros komiteto ir Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis.

Elektroninė leidinio „Informacinės technologijos Lietuvoje 2012“ versija.

 

Duomenų šaltinį: Lietuvos statistikos departamentas