BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„Informacinės technologijos Lietuvoje 2010“

Data

2010 11 05

Įvertinimas
0
Statistikos departamentas parengė ir išleido leidinį „Informacinės technologijos Lietuvoje 2010“, kuriame lietuvių ir anglų kalbomis pateikiama statistinė informacija, apibūdinanti informacinės visuomenės plėtrą Lietuvoje. Leidinyje pateikiami pagrindiniai 2005–2009 metų statistiniai duomenys apie informacinių technologijų (IT) sektorių (IT sektoriaus produkcijos ir pridėtinės vertės įvertinimą; IT prekių gamybą, eksportą ir importą, informacinių ir ryšių technologijų rinką; IT panaudojimą namų ūkiuose, įmonėse, valstybės valdymo, sveikatos priežiūros, švietimo įstaigose 2005–2010 metais). Leidinio pabaigoje pateikiami pagrindinių rodiklių, apibūdinančių informacinės visuomenės plėtrą šalyje, palyginimai su Europos Sąjungos šalių rodikliais.

Informacija parengta remiantis Statistikos departamento atliktais IT panaudojimo tyrimais, Kultūros, Sveikatos apsaugos, Švietimo ir mokslo ministerijų, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos, Valstybinio patentų biuro ir Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis. IT panaudojimo namų ūkiuose ir įmonėse tyrimai visose Europos Sąjungos šalyse atliekami pagal vienodą metodiką ir Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

Spausdintą leidinį galima nusipirkti Statistikos departamento bibliotekoje-knygyne, Gedimino pr. 29, Vilniuje, el. versija pateikiama čia

Šaltinis: Statistikos departamentas