BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Iki 2010 m. pasaulinė asmeninių kompiuterių rinka padvigubės

Data

2004 12 15

Įvertinimas
0
Spartus besivystančių rinkų augimas iki 2010 m. pasaulinę asmeninių kompiuterių rinką turėtų padvigubinti iki beveik 1,3 mlrd. vienetų. Tai privers kompiuterių gamintojas "Dell" ir HP kovoti už pirmaujančias pozicijas, teigiama tyrimų kompanijos "Forrester Research" pranešime, kuriuo remiasi dpa-ELTA.

Kompanija prognozuoja, kad iki 2010 m. didelis asmeninių kompiuterių naudojimo rodiklis šešiolikoje besivystančių rinkų, tokių kaip Kinija, Rusija ir Indija, leis naudojamų kompiuterių lygį padidinti iki 566 mln., palyginti su šiuo metu esamais 75 mln. Tokiu būdu vidutinis kompiuterių rinkos metinis prieaugis sudarys 31 proc.

Tuo tarpu išsivysčiusiose JAV, Europos ir Azijos bei Ramiojo vandenyno šalių rinkose asmeninių kompiuterių rinka iki 2010 m. pasipildys tik 150 mln. vienetų.

Ataskaitoje taip pat teigiama, kad Kinijoje asmeninių kompiuterių vartotojų skaičius padidės 178 mln., Indijoje - 80 mln., o Indonezijoje - 40 mln.

Kintanti rinka skatins kompiuterius gaminančias kompanijas kurti naujos kartos kompiuterius, kurie yra pigūs, nesudėtingi, naudingi, ilgalaikio vartojimo bei paprasti aptarnauti.

Šaltinis: ELTA