BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Idėjatonas „Skaitmeninė transformacija, strateginis valdymas ir atviri duomenys“

Data

2022 01 28

Įvertinimas
0
Atviri duomenys idėjatonas.jpg

Pasaulinės atvirų duomenų dienos proga Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Informacinės visuomenės plėtros komitetas ir Lietuvos statistikos departamentas kviečia dalyvauti diskusijoje – idėjatone „Skaitmeninė transformacija, strateginis valdymas ir atviri duomenys“
Nuotolinis renginys vyks vasario 24 d. 13.00-17.00 val. per MS Teams programą, bus transliuojama Facebook, YouTube.

Šiuo renginiu kviečiame visus susiburti ir aptarti atvirų duomenų ir strateginio valdymo sąsajas, plačiau susipažinti su Lietuvos atvirų duomenų portalo (ADP) privalumais bei aktyviau naudoti atvirus duomenis. Į renginį kviečiami LRVK ir ministerijų, savivaldybių specialistai, akademinė, verslo, atvirų duomenų bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir visi suinteresuoti asmenys. Pirmoje renginio dalyje diskutuosime apie skaitmeninimo ir atvirų duomenų pasiekimus strateginiame valdyme. Antroji dalis bus skirta atvirų duomenų naudojimo demonstravimui ir idėjatonui – konkursui, kuriame individualūs dalyviai ir laisvai susibūrusios komandos varžysis geriausios ADP duomenų panaudojimo idėjos konkurse. 

Kviečiame registruotis į renginį čia. Dalyvaujantys idėjatone registracijos anketoje ras nuorodą į idėjatono sąlygų aprašą.
Artėjant renginiui užsiregistravusiems atsiųsime programą ir prisijungimo/stebėjimo nuorodas.
Kviečiame visus burtis į komandas, registruoti savo idėjas ir laimėti ypatingus prizus!

Kilus klausimams prašome kreiptis į: Aušrinę Armaitienę, [email protected], +370 671 31574.