BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Gegužės-birželio mėn. planuojama atlikti įstaigų interneto svetainių atitikimo bendriesiems reikalavimams tyrimą

Data

2012 03 28

Įvertinimas
0

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimo Nr. 480 „Dėl Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2003, Nr. 38-1739; 2009, Nr. 154-6976) 2 punktu, kartą per metus atlieka valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių būklės analizę, informuojame, kad šiais metais įstaigų interneto svetainių tyrimas bus atliekamas gegužės-birželio mėnesiais. Maloniai prašome persižiūrėti interneto svetainių atitikimą minėto Nutarimo ir kitų teisės aktų nuostatoms.

Taip pat primename, kad įstaigų interneto svetainių atitikimo Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašui tyrimus galite rasti čia.