BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Galutinio nuosprendžio UAB “Amalkera” baudžiamojoje byloje dar nėra

Data

2001 11 28

Įvertinimas
0
Šių metų lapkričio 22 dieną Panevėžio Apygardos teismo priimtas išteisinamasis nuosprendis baudžiamojoje byloje Panevėžio bendrovės “Amalkera” direktoriui Alvydui Ivoškui dėl nelegalios programinės įrangos instaliavimo ir laikymo komerciniams tikslams nėra įsiteisėjęs ir negalioja.

BSA teisininkų manymu, nuosprendis greičiausiai bus panaikintas Lietuvos Apeliaciniam teismui išnagrinėjus Panevėžio miesto prokuratūros ir BSA pateiktus apeliacinius skundus.

Pažymėtina, kad šių metų lapkričio 22 dieną Lietuvos Apeliacinis teismas išnagrinėjo buvusio bendrovės “Penki kontinentai” darbuotojo Svajūno Poručio apeliacinį skundą dėl šių metų rugsėjo 25 dienos Vilniaus Apygardos teismo nuosprendžio ir paliko galioti šiam asmeniui paskirtą 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę dėl neteisėto kompiuterių programų platinimo ir laikymo komerciniams tikslams, rašoma BSA platinamame pranešime spaudai.

Šių metų rugsėjo – lapkričio mėnesiais Lietuvoje užfiksuoti 6 programinės įrangos autorių teisių pažeidimai – 5 pažeidimai užfiksuoti Šiaulių ir Telšių rajonuose, 1 pažeidimas užfiksuotas Vilniuje. Visais atvejais bendrovėms už nelegalios programinės įrangos naudojimą ir platinimą bus keliamos administracinės bylos.

Informacijos šaltinis: BSA, IVPK