BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


FP7 - ICT Pareiškėjų Diena 2009

Data

2009 01 09

Įvertinimas
0
Europos Komisijos Informacinės visuomenės ir žiniasklaidos generalinis direktoratas kartu su Vengrijos Nacionaliniu Tyrimų ir Technologijų centru š.m. sausio 22 d. kviečia apsilankyti Budapešte (Vengrija) vyksiančioje informacinėje FP7 - ICT Pareiškėjų Dienoje 2009. Informacinės dienos tikslas - susirasti partnerių dalyvavimui Informacijos ir Komunikacijos Darbo programoje 2009-2010 metams (ICT WP 2009-2010).

Šis vienos dienos renginys yra unikali galimybė esamiems ir būsimiems dalyviams:

susipažinti su tyrimų iššūkiais ir tikslais ICT WP 2009-2010;

suformuoti projektų dalyvių konsorciumus reikalingus teikiant paraiškas.

Taigi, ICT Pareiškėjų Diena sukvies pagrindinius tyrimų atstovus ir įmones iš visos Europos ir trečiųjų šalių, kaimyninių šalių, siekiant bendradarbiavimo ir partnerystės informacijos ir ryšių technologijų plėtotės srityje.

Susitikimo tikslinė grupė - kiekvienas, kuris nori dalyvauti ir teikti paraiškas ICT projektams. Budapeštas tai - ta vieta, kur laukiami dalyviai su apgalvotomis idėjomis, išreikštais bendradarbiavimo poreikiais iš tyrimų ir verslo sektorių.

Renginyje tikimasi sulaukti apie 2500 dalyvių.

Daugiau informacijos: http://ec.europa.eu/information_society/events/budapest_2009/index_en.htm .

Šaltinis: EK, IVPK