Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Europoje populiarėja internetizuotų darbo vietų stebėsena

Data

2002 10 30

Įvertinimas
0
Naujais rinkos tyrimų bendrovės Datamonitor duomenimis, du trečdaliai Europos firmų stebi kokiu tikslu jų darbuotojai naudoja internetą darbo metu.

Tyrimo duomenys atskleidė, kad 40 proc. tokią stebėseną atlieka pastoviai ir 23 proc. teigia, kad stebi nereguliariai.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad kompanijų, pradėjusių stebėti kokiems tikslams naudojamas internetas, skaičius auga. Šiuo metu 41 proc. Europos bendrovių kol kas neturi nustatytų Tinklo vartojimo darbo vietoje taisyklių. Tačiau 59 proc. apklausoje dalyvavusių bendrovių pripažino, kad interneto vartojimas yra ribojamas arba apibrėžiamas tam tikromis taisyklėmis. Anot tyrimo, didžiausias dėmesys bei griežčiausi draudimai yra skiriami pornografijos ribojimui.

Daugiau nei pusė bendrovių, kuriose internetas naudojamas pagal atitinkamas taisykles, pripažino, kad yra įdiegusios specialią programinę įrangą užtikrinančią, kad šių vidinių taisyklių yra laikomasi.

Šaltinis: IVPK, Nua Internet Surveys